Austin Rivers Sahada Babasını Bile Tanımadı, Zaten Çok Tanımıyormuş

0
18
Austin Rivers Doc Rivers arasında maçta geçenler ve işin arka yüzü. Austin Rivers, babası Doc Rivers'ın oyundan atılması için uğraştı ve neler oldu, video

NBA’de önceki gece oynanan ve özet görüntülerini dün sizlerle paylaştığımız Houston Rockets – Los Angeles Clippers maçında Clippers koçu Doc Rivers, hakeme itiraz nedeniyle çift teknik faulle oyundan atılmış ve bunu da Rockets oyuncusu oğlu Austin Rivers desteklemişti. Babası Doc’un hakemle tartışması esnasında eliyle teknik faul verilmesini isteyen işaret yapan Austin, bu amacına ulaşınca da babasının ardından el sallayarak bunu kutlamıştı. Daha önce babasının yönetimindeki Clippers forması da giyen Austin Rivers, babası ile ilgili daha önce de şöyle konuşmuştu:

“Annesini onun dayanağıydı, babam içine kapanık biri. Basketbol dışındaki hayatını pek kimseyle paylaşmaz, benimle de paylaşmıyor. Onunla ilişkimiz basketbol çerçevesinde. Basketbol dışındaki hayatını bilmiyorum. Dışarıdan bakanlar, onunla diğer baba – oğullar gibi ilişkimiz olduğunu sanıyor ama böyle değil. Hayatım boyunca benden uzak kaldı ama sorun yok”

Olay maç sonrası ise sosyal medyadan esprili bir dille “Şükran yemeği tuhaf olacak” diyen Austin Rivers’a babası Doc Rivers “Çok komik, seni seviyorum” mesajı ile yanıt verdi.

İşte NBA maçında Austin Rivers ile babası Doc Rivers arasında geçen o anlar.