Sarri Kıymetini Bilmiyor, Milli Oyuncu Gidici

0
20
Merih Demiral, kendi mevkisinde sakat ve formsuzlar olmasına rağmen Maurizio Sarri tarafından şans oynatılmamaya devam ediyor. Merih'in yapması gerekenler

Juventus tarafından sezon başında Sassuolo takımından transfer edilen A Milli stoper Merih Demiral, kendi mevkisinde sakat ve formsuzlar olmasına rağmen Maurizio Sarri tarafından şans oynatılmamaya devam ediyor. A Milli Takım’da ise parmak ısırtan bir performans sergileyen Merih Demiral için talipler artıyor. Devre arasında Arsenal, Atletico Madrid ve Milan’ın genç yıldız için Juventus’un kapısında olacağı konuşuluyor. Geçen sezon Çağlar Söyüncü de Leicester City’de hiç oynatılmamış ve Maguire’ın satılmasından sonra da sürekli ilk tercih olmuştu. Belki Merih Demiral’ı da eğer Juventus’ta kalırsa bir sonraki sezon bu bekliyordur ama talipler ciddi.

Formsuz DeLigt’i ısrarla oynatan ve Chiellini ve De Ligt’in aynı anda sakatlığında bile bu kez Rugani’ye şans veren huysuz ihtiyar görünümlü Maurizio Sarri’ye belki de Merih Demiral, yıllar önce Servet Çetin’in Daum’a yaptığını yapmalı. İşte o video.